Kokybe turi ateiti

Užklausos forma

 

Techninė dokumentacija

Apie mus

Įmonės rekvizitai 

Lietuvos ir Suomijos UAB "Drūtsraigtis"
Teisinė forma: Uždaroji akcinė bendrovė
Buveinės adresas: Jonavos 51B, LT-44131 Kaunas
Įmonės kodas: 210798730
PVM kodas: LT107987314
Registro tvarkytojas: Valstybės įmonė Registrų centras

Istorija

Lietuvos ir Suomijos UAB "Drūtsraigtis" buvo įsteigta 1998m. kovo 10 dieną. Steigėjų pagrindinė idėja buvo įkurti specializuotą įmonę, prekiaujančią tvirtinimo detalėmis, skirtomis statybai bei pramonei


Veikla

Pagrindinė įmonės veikla - didmeninė bei mažmeninė prekyba tvirtinimo detalėmis ir įrankiais. Mūsų siūlomų prekių asortimentas yra labai platus ir atsižvelgiant į didėjančius klientų poreikius bei naujoves rinkoje, nuolatos papildomas naujais produktais. Visada stengiamės užtikrinti reikiamą prekių kiekį sandėlyje. Didelį dėmesį kreipiame prekių kokybei, greitam jų pristatymui klientui bei įsipareigojimų tiekėjams ir pirkėjams vykdymui. Galime pasiūlyti tiek įvairios paskirties tvirtinimo elementus pagal DIN, ISO, EN standartus, tiek nestandartinius, specialius gaminius.

Mūsų tiekėjai - Europos bei Rytų šalių gamintojai, kurie garantuoja kokybę bei stabilius pristatymo terminus.

Prekės klientams operatyviai pristatomos įmonės transportu ir logistikos kompanijų pagalba.

Įmonėje dirba 30 darbuotojų, kurie visada jums suteiks reikiamą kvalifikuotą informaciją, profesionaliai pasiūlys ir parinks tinkamiausius produktus bei maloniai aptarnaus. Daugiametės patirties dėka galime pasiūlyti lanksčią kainų politiką, padedančią patenkinti ir itin taupų, ir išrankų vartotoją.

Papildomos paslaugos

Pagal individualius užsakymus atliekame tvirtinimos produktų dažymo, cinkavimo, pjaustymo, sriegimo darbus.

 

Mūsų partneriai


Atgal